KATALOG

Elektrické montážní šroubováky se snímačem (EC)

Šroubováky a vřetena s integrovanými snímači je nejpokročilejší skupinou utahování nástrojů. Tyto systémy umož�?ují jakéhokoli programování a provádění přesný postup utahování, při sledování a archivaci výsledků.

 Nástroje EC umož�?ují utažení na naprogramovaný točivý moment a úhel, pracují v automatickém nebo ručním režimu, jsou k dispozici v kabelových a bezdrátových verzích a pokrývají širokou škálu 0,1 - 2000 Nm s vysokou přesností <5%. Kromě standardních verzí (úhlových, pistolových a přímých) lze adaptér přizpůsobit speciálním adaptérem, který umož�?uje proces utažení podle požadavků zákazníka.

 Volitelně máme také elektricke šroubováky řízený proudem („current control”)  - nemají snimač točivého momentu a úhlu, ale stejně jako šroubováky se snimačem umož�?ují nastaveni více programů utahování jednoho nástroje, stejně jako archivaci a analýzu výsledků.

 Ovladače pro šroubováky jsou také k dispozici v několika verzích a mohou být vybaveny dalšími komunikačními moduly a I / O portů. Pomocí vestavěného displeje můžete proces vizualizovat v reálném čase, a zapnout systém v tovární síti, abyste mohli konfigurovat vzdálené nástroje a sledovat průběžné události ,a začlenění systému do továrni sítě vám umož�?uje vzdáleně konfigurovat nástroj a průběžně zobrazovat události.

 Jako autorizovaný zástupce společností AMT, APEX / CLECO (v minulosti Cooper Power Tools) a společnosti ASG v České republice poskytujeme v této oblasti vhodnou podporu produktů, stejně jako záruční i pozáruční servis nejen od nás, ale také přímo od výrobců. Kromě toho provádíme servisní prohlídky a kalibraci těchto nástrojů a pro nové projekty jsme schopni nabídnout kompletní montážní místa.

Katalogy a letáky: