KATALOG

Akumulátorove šroubováký mechanické

Naše špičkové akumulátorové šroubováky s mechanickými spojkami se používají ve všech výrobních segmentech, které vyžadují přesné utažení šroubu s přesným utahovacím momentem (<10%).

Momentálně dostupné modely se pohybují v rozmezí od 0,5 - 60 Nm, jsou k dispozici v pistoletu, úhlové a rovné verze (navíc k nástrojům můžeme přizpůsobit speciální hlavy). Volitelně jsou k dispozici nástroje s bezdrátovými datovými moduly, které umož�?ují sledovat proces utahování, což vede k úplnému vyřazení hovorů do stavu NOK.

Ve srovnání s běžnými elektrickými a pneumatickými šroubováky umož�?ují akumulátorové šroubováky významné výhody. Tím, že se vyhneme nízké hmotnosti a malým rozměrům, poskytují tyto nástroje plnou bezpečnost obsluhy, což je velmi důležitý faktor, pokud vezmeme v úvahu současné normy v této oblasti. V průmyslových zařízeních jsou akumulátorové elektrické nářadí známkou pokroku, protože umož�?ují větší volnost a nezávislost při práci a odstra�?ují potřebu pneumatického systému, který se přímo promítá do úspor ve výrobním procesu.

 

Výhody akumulátorovych šroubováku jsou nejen přesná spojka, nízká hmotnost a široký rozsah točivého momentu, ale také řada dalších funkcí, jako je regulace otáček motoru v několika krocích, zámek retardéru, funkce pomalého startu nebo zastavení nebo řízení nabíjení akumulátoru.

V tomto ohledu zastupujeme v České republice exkluzivitu dvou světových lídrů na trhu akumulátorovych šroubováku s mechanickými spojkami - MAKITA a FEIN. Díky dlouholeté spolupráci s těmito společnostmi a velmi dobrou logistickou a technickou podporou zajišťujeme okamžité dodávky, záruční a pozáruční servis, bezplatné testování na výrobnych  linkach, jakož i pravidelné návštěvy k prezentaci nových produktů, a zlepšení procesu utahování.

Katalogy a letáky: