O SPOLEČNOSTI

Obecné informace

Nabízíme produkty a řešení širšího procesu pro průmyslovou montáž.


Kromě hlavní činnosti, kterou je prodej průmyslových strojů a elektrického nářadí, naše společnost oddělením Automatizace je také zapojen do m.in:. projektováním a konstrukce montážních linek, řízenych a kontrolných, obslucha řídicích jednotek, a kompleksnim zařízenim průmyslovych linek. Máme také vybavení nezbytné k provedení nástroj pro kalibraci utahování v souladu s ČSN / ISO / DIN. V kanceláři mame taký salon z nářadí, kde nabízíme nástroje, jak pro profesionály, tak i pro soukromé uživatele.


Jako jeden z největších dodavatelů průmyslových nástrojů na trhu, produkty do naši nabidky zvolujeme s nejvyšší opatrností. Z tohoto důvodu spolupracujeme jen s těmi nejlepšími a spolehlivými výrobcami nástrojů na světě. Prostřednictvím naší práce s tím spojené, tyto společnosti jsou ochotni nás podpořit a udělovat povolení, nebo dokonce exkluzivní práva na prodej svých výrobků.

Doporučujeme vám, abyste se seznámili s naší nabídkou ,pro vaše pohodlí, na našich webových stránkách jsme pro vás připravili snadný přístup k informacím ,a to jak z kategorie nabídky výrobků, jakož i od výrobců, které zastupujeme. V případě zájmu o specifický nástroj nebo řešení, obraťte se na naši prodejní kancelář nebo jeden ze zástupců. Ochotně setkamy se ve vaší společnosti, aby diskutovat, demonstrovat a testovat nástroje, které vás zajímá.

S dlouholetými zkušenostmi na trhu průmyslových nástrojů, a po dokončení řady úspěšných projektů, jsme vnímáni jako kompetentní a důvěryhodný partner. Proto se pracuje s námi řadu významných výrobců v Polsku, České republice a na Slovensku. Během našich více než 20 let v podnikání jsme získali mnoho certifikátů a ocenění, a seznam našich spokojených zákazníků neustále roste. Dodáváme hlavně do oboru:

  • Automotive ( FCA, VW, GM, KIA, PSA, SKODA, HYUNDAI, MOBIS, DYMOS, TPCA, TOYOTA, MAN, VOLVO, SOLARIS, DENSO, DELPHI, VALEO, LEAR, SITECH, TRW, FAURECIA, JOHNSON CONTROLS, NSK, MAGNA, NEXTEER, BORG WARNER, WABCO, POLARIS, VALMET, AUTOLIV, BREMBO, BITRON, HELLA, TATRA, CNH, ZETOR, IVECO, SAS, INALFA)
  • Letecký ( UTC, PRATT WHITNEY, GOODRICH, MTU, MEYER, SIKORSKY, EADS, AERO VODOCHODY, LATECOERE, SAFRAN, GARNER AEROSPACE, JOBAIR, EVEKTOR, CSA, ZLIN, AUSTRIAN TECHNIC, AVIO)
  • Železniční průmysl ( BOMBARDIER, ALSTOM, PESA, NEWAG, SKODA, ZOS)
  • Elektrický a elektronický ( GE, HAGER POLO, ROCKWELL, LG, SHARP, DELL, TOSHIBA, PENTAIR, SCHNEIDER, PHILIPS, PANASONIC, FOXCONN, FLEXTRONICS, SIEMENS, SHIMANO)
  • AGD ( BOSCH, INDESIT, ELECTROLUX, SAMSUNG, WHIRLPOOL, MIELE, VAILLANT)
  • Zbrojovka a stroje (HSW, BUMAR, JELCZ, THYSSENKRUPP)
  • Sanitární, zdravotnické, hydraulické ( VALVEX, DANFOSS, HERZ, CERSANIT, FAMED, MBL, POLPHARMA, WEBER)

 Zveme vás ke spolupráci s námi!