AKTUALITY

Servis a kalibrace (08 Feb 18)

Poskytujeme komplexní servisní podporu a naši zaměstnanci mají potřebné znalosti pro poskytování služeb na vysoké úrovni. Máme přístup k originálním a nahradnym dílům, a nabízíme možnost provádět regenerace a opravy součástí a originálních dílů. Na přání provádíme i služby využívající díly dodané zákazníkem.

 Nabízíme také kalibraci montážních nástrojů (elektrických, pneumatických, bateriových, ručních) na certifikovaných měřicích přístrojích. Tato služba se provádí na místě u zákazníka nebo v naší službě.

 Naše služby zahrnují nástroje:

- pneumatické (včetně šroubováků, brusky, vrtačky, nýty);
- baterkove;
- elektrické;
- kliče momentove;
- měřicí nástroje

 Nabízíme také periodické prohlídky a opravy nástrojů EC takových značek jako jsou: AMT, Atlas Copco, Bosch Rexroth, Cleco-DGD, Desoutter, George Renault, Stanley. Kontrola důkladně zkontroluje technický stav nástroje, identifikuje díly pro případnou opravu a provádí čištění a údržbu. Opravy zase jsou určeny k dosažení plné účinnosti poškozeného nástroje, který je vybrán pro opravu během prohlídky nebo technickou službou zákazníka.

 Nabízíme také servisní smlouvu s naší společností. To umož�?uje okamžité ověření a opravu nástrojů pomocí dílů v našich skladech. Při speciálních cenách na součástech obsažených ve smlouvě omezujete výdaje a provoz našeho dílčího skladu Vám poskytne maximální zkrácení doby opravy.

 letak   letak2