×

14. Nářadí pro vysoký moment

Výrobci:

www.toolimpex.eu/?strona=producent&id=4
www.toolimpex.eu/?strona=producent&id=7
www.toolimpex.eu/?strona=producent&id=36
www.toolimpex.eu/?strona=producent&id=36
www.toolimpex.eu/?strona=producent&id=36

Zakres oferty:

  • elektrické kabelové utahováky s kontrolou momentu a úhlu pro vysoký točivý moment;
  • elektrické bateriové utahováky s kontrolou momentu a úhlu pro vysoký točivý moment;
  • pneumatické a hydraulické nářadí pro vysoký točivý moment;
  • momentové klíče pro vysoký točivý moment;
  • zesilovače (multiplikátory) točivého momentu;
  • reakční systémy nářadí pro vysoký točivý moment.

Dopl�?kem naší nabídky v oblasti montážního nářadí a příslušenství je nářadí určené pro procesy na vysoký točivý moment (250 až 17 000 N.m), používaných zejména v těžkém průmyslu - elektrických strojích, stavebnictví, energetice, zbrojařství, chemicko-metalurgickém nebo produkci nákladních automobilů, autobusů a všech druhů velkých komponentů. V rozsahu od 0,5 až do 250 N.m nabízíme šroubováky AMT HSX a PSX). Pro přesné procesy utahování ručním nářadím nad 250 Nm, Vám nabízíme utahováky americké značky AIMCO AcraDyne. Série nářadí HighTorque, vybavené snímačem umož�?uje utažení v rozsahu 250 N.m - 17 000 N.m, při zachování ergonomického designu v různých forem (pistolové, obrácené, přímé a úhlové). Utahováky série HT AcraDyne jsou jedním z mála nářadí vybavených snímačem dostupných na trhu, které umož�?ují utažení vysokého točivého momentu při zachování točivé rychlosti, přijatelné pro zákazníka. Pro spoje od 3 do 1 300 Nm lze také použít vřetena AMT ESX a KSX

Zákazníkům, kteří hledají bezdrátová řešení, nabízíme bateriové nářadí značky CLECO CellCore série HighTorque, vybavené zesilovačem točivého momentu a reakční tyčí, pro příjem reakcí z nářadí. Utahováky CellCore mají vestavěný displej s programovacím rozhraním - díky tomu lze naprogramovat jedno nářadí, pro několik šroubovaných utažení, s různými parametry. Utahováky jsou předváděny v pistolové konfiguraci s maximálním rozsahem momentu 2000 Nm. V kombinací nářadí s kontrolérem mPro máme možnost archivace výsledků. Dopl�?kem nabídky bateriového nářadí na vysoký moment je nářadí společnosti NORBAR, série EvoTorque (EBT) které spl�?uje požadavky nejnáročnějších zákazníků v rozsahu práce, až po moment 4000 N.m.

V naší nabídce je i další nářadí firmy NORBAR - hydraulické a pneumatické klíče PneuTorque série PTS a PTM, zesilovače točivého momentu (multiplikátory) a systémy pro příjem reakcí z nářadí (reakční tyče). Nabízíme Vám široký výběr momentových klíčů a příslušenství, určených pro práci s vysokým točivým momentem, mimo jiné od společnost BMS. Většina nabízených klíčů (včetně kontrolně - měřicích) může být vybaveno multiplikátorem, přizpůsobením nářadí standardní délky pro práci s vysokým točivým momentem.

Podrobné informace o nabízeném nářadí a řešeních v této oblasti najdete v přiložených materiálech. 

Katalogy:

Letáky:

Prezentace:

Filmy:

AIMCO prezentace nabídky
AIMCO utahování vysokého momentu
AIMCO AcraDyne 17000 N.m
AIMCO Utahování - systém vřeten
NORBAR - EvoTorque®2
NORBAR - Pneumatický klíč
NORBAR - Momentové klíče nové generace
NORBAR - akumulátorový šroubovák  
NORBAR - Pneumatické klíče
AIMCO momentový klíč 120 Nm
NORBAR - Aplikace s vysokým utahovacím momentem
NORBAR - multiplikátory utahovacícho momentu