×

Servis nářadí a zařízení

Provádíme servisní prohlídky, opravy a kalibrace montážního nářadí. Poskytujeme komplexní servisní podporu a naši zaměstnanci mají potřebné znalosti k provádění servisu na vysoké úrovni. Máme přístup k originálním i náhradním dílům a nabízíme možnost repasování a oprav komponentů a originálních dílů. Na vyžádání nabízíme také provedení servisu s použitím dílů dodaných zákazníkem. Poskytujeme také školení o servisu nářadí, které prodáváme - buď u zákazníka, v naší společnosti, nebo v prostorách výrobců, se kterými spolupracujeme.

    

  

 Provádíme komplexní ověření nářadí zaslaného do opravy a vymě�?ujeme poškozené nebo opotřebované mechanické, elektrické a elektronické díly, provádíme mazání a výměnu oleje (u pneumatického nářadí). V případě utahovacího nářadí je po každém ověření/opravě provedena kontrola funkčnosti, včetně zkoušky Cm/Cmk provedené na profesionální certifikované mobilní měřicí stanici SCS FTY, kterou máme k dispozici. Naše služby údržby zahrnují nářadí:

    • electric/EC (AMT, CLECO-DGD, STANLEY a další);
    • pneumatické (např. šroubováky, brusky, vrtačky, nýtovačky;
    • akumulátorové (montážní a profesionální elektrické nářadí);
    • dynamometry (např. mechanické a elektronické klíče);
    • měřicí nářadí (měřiče, snímače, lavičky atd.).

Nabízíme pravidelné prohlídky montážního nářadí (zejména šroubováků s EC převodníky a šroubováků se spojkami) a měřicího nářadí, při kterých důkladně zkontrolujeme jejich technický stav, vyměníme opotřebené díly a provedeme čištění a údržbu. Součástí služby je také kalibrace nářadí a jeho kontrola na mobilní zkušební stolici SCS FTY (více informací o této službě naleznete v části Kalibrace montážního a kontrolního nářadí). Zákazník tak získá jistotu, že nástroje používané ve výrobním procesu pracují správně. Každá kontrola je zakončena vypracováním zprávy pro zákazníka, která kromě potvrzení optimálního stavu nástroje obsahuje návrhy na jeho další provoz a výměnu součástí náchylných k rychlému opotřebení.

Přijímáme také objednávky na diagnostiku konkrétního stroje nebo komplexu strojů přímo na místě. Během první návštěvy jsou naši specialisté schopni provést předběžné ověření a odhad nákladů na opravu, což vám ušetří drahocenný čas. V závislosti na složitosti problému můžeme opravu provést ihned po ověření závady na místě nebo v našich prostorách. Kromě toho nabízíme pomoc při výběru a shánění náhradních dílů.

Rovněž přijímáme objednávky na diagnostiku daného zařízení, nebo strojního komplexu u zákazníka. Během první návštěvy, naši specialisté provedou prvotní ověření a odhad nákladů na opravu, což Vám ušetří drahocenný čas. V závislosti na složitosti problému, můžeme opravu provést okamžitě na místě, nebo v naší provozovně. Dále nabízíme pomoc při výběru a dovozu náhradních dílů.

Rovněž přijímáme objednávky na diagnostiku daného zařízení, nebo strojního komplexu u zákazníka. Během první návštěvy, naši specialisté provedou prvotní ověření a odhad nákladů na opravu, což Vám ušetří drahocenný čas. V závislosti na složitosti problému, můžeme opravu provést okamžitě na místě, nebo v naší provozovně. Dále nabízíme pomoc při výběru a dovozu náhradních dílů.   Další materiály: