×

12. Nářadí pro letecký průmysl

Výrobci:

www.toolimpex.eu/?strona=producent&id=15
www.toolimpex.eu/?strona=producent&id=10
www.toolimpex.eu/?strona=producent&id=3

Rozsah nabídky:

  • frézy, vrtáky, záhlubníky a výstružníky;
  • záhlubníky a vrtáky s výstružníkem;
  • kartáče do nýtovacích otvorů;
  • mikrometrické vrtaci dorazy;
  • poloautomatické a automatické vrtací soupravy, vrtačky s posunem a vrtací stanice;
  • pneumatické nýtovací nářadí a nýtovací čelisti a nýtovací stanice;
  • bity pro šrouby a vruty používané v letectví;
  • pneumatické brusky a vrtačky, speciální hlavice pro vrtačky.

Nářadí vyráběné společností APEX TOOL GROUP (ATG) pod značkou RECOULES, již více než 70 let oce�?uje letecký průmysl, po celém světě. Nabízíme Vám frézy, vrtáky, zahloubení, výstružníky a záhlubníky, které nám umož�?ují získat optimální kvalitativní vlastnosti díry (včetně průměru, úhlu sklonu a hloubky) připravené pro další montážní procesy, nejčastěji nýtovací. Výrobky jsou známé svou inovací, trvanlivostí, spolehlivostí a multifunkčností, jsou vyrobeny z nejlepších materiálů pomocí precizního strojního vybavení a vydrží i ty nejnáročnější materiály, jako je dural nebo titan. RECOULES má široký výběr typových řešení používaných v leteckém průmyslu, ale netýká se to speciálních verzí - neobvyklých rozměrů, materiálů nebo dvoustup�?ové vrtání se současným zahloubením nejsou problémem.

Mikrometrické vrtaci dorazy / omezovače hloubky vrtání (microstop dril cages) značky RECOULES, známé svou extrémní přesností jsou s důvěrou používány u zákazníků leteckého průmyslu, po celém světě. Vynikající kvalita je zajištěna použitím nejlepších materiálů, vybraných podle nejpřísnějších standardů při jejich výrobě. Před dodáním zákazníkovi, jsou rámy podrobeny podrobné kontrole, detekce vad.

ATG je mnoho let taky lídrem na trhu pokročilých vrtných zařízení v leteckém průmyslu a aeronautice. Nejznámějším produktem společnosti v této oblasti jsou automatické nebo poloautomatické vrtací soupravy RECOULES, DOLER a QUACKENBUSH, které kombinují konstantní posuv (positive feed drill) se stálým odstra�?ováním třísek. Tyto zařízení jsou speciálně navržena pro přesné vrtání do vícevrstvých materiálů - titanu, kompozitu nebo hliníku. Vrtáky jsou konstruovány pro speciální zákaznické aplikace, po předchozím testování materiálu a konzultacích na výrobní lince a výběru správného spoje pro uchycení stroje.

Pro proces montáže v leteckém průmyslu nabízíme nýtovací zařízení nejvyšší kvality značky RECOULES (ruční nýtovačky série RB s čelistmi C-Yoke, Alligator a speciální verze). Přesnost obsluhy, snadné použití, spolehlivost a trvanlivost činí tyto nástroje nenahraditelnými v každé továrně vyrábějící letecké komponenty. Velmi dobře přijímány a populární u uživatelů jsou kartáče používané k čištění nýtového otvoru od barvy, nečistot, rzi a dalších prvků vzniklých při vrtaní. Použití dálkového ovládání navádění výrazně zvyšuje bezpečnost a zajištění pozitivního elektrického kontaktu eliminuje hromadění statické elektřiny.

Naše nabídka pro letecký průmysl je mimo jiné, doplněna specializovanými hlavicemi pro vrtáky a koncovkami do vrtaček, jako bity (celý sortiment je v záložce -> Speciální hlavy, bity a nástavce) a pneumatické brusky a vrtačky DOTCO (více v záložce -> Pneumatické obráběcí nářadí a motory).

Podrobné informace o nabízených řešeních v této oblasti najdete v přiložených materiálech.

Katalogy:

Letáky:

Prezentace:

Filmy:

RECOULES vrtačka A2 EN