×

Nýtovačky a nářadí pro nýtomatice

Producenti:

test.toolimpex.eu/?strona=producent&id=40
test.toolimpex.eu/?strona=producent&id=20
test.toolimpex.eu/?strona=producent&id=24
test.toolimpex.eu/?strona=producent&id=15

Rozsah nabídky:

  • moderní nýtovací a nářadí pro nýtomatice s řízením procesu;
  • pneumatické, akumulátorové a ruční nýtovací stroje;
  • pneumatické, akumulátorové a ruční nýtovací stroje;
  • speciální nářadí pro upev�?ování nýtů a nýtovacích matic, např. systém "speed fastening";
  • automatické podavače nýtů a nýtovací stanice;
  • nýty a nýtovací matice.

Moderní nýtovací a nýtovací stroje HS-Technik napájené z akumulátoru jsou revolučním výrobkem na trhu, který umož�?uje plnou kontrolu nad procesem nýtování stejně jako nástroj pro utahování konců (EC). �?ada nýtovaček RivBee a NutBee je vybavena jednoduchým počítáním nýtů a pokročilejšími funkcemi, jako je snímání čárových kódů, řízení upínací síly a zdvihu a komunikace s externí řídicí jednotkou pro programování a sběr dat o procesu nýtování.

Pneumatické nýtovací stroje STANLEY ENGINEERED FASTENING POP/AVDEL ProSet (XT1, XT2, XT3, XT4) a firemní nýtovačky LOBSTER R1A1 a R1A2 jsou průmyslové nástroje určené pro nepřetržitou výrobní práci. Nabízené nýtovačky se vyznačují vysokým poměrem síly k hmotnosti, lehkou konstrukcí, snadnou obsluhou a údržbou a spolehlivým a rychlým pracovním cyklem.

Akumulátorové nýtovačky pro montáž vylamovacích nýtů (rozsah 2,4 - 6,4 mm), které nabízíme (POP/AVDEL PB2500 a PB3400 a LOBSTER R1B1 a R1B2), jsou výkonné, lehké, vybavené lithium-iontovou baterií a bezkartáčovým motorem. Jsou ideální pro aplikace, kde je vyžadována mobilita a ergonomie. Další výhodou je eliminace pneumatického pohonu, což přispívá ke snížení nákladů a hlučnosti, stejně jako ke zvýšení bezpečnosti, ergonomie a zvýšení mobility použití.

K montáži nýtovacích matic se používají nýtovací stroje a my nabízíme jeden z nejlepších strojů na trhu – ProSert XTN20, pneumaticko-hydraulický nástroj s flexibilním nastavením zdvihu a tažné síly (od M3 do M10). Kombinací prvotřídních inovací značek POP a AVDEL vznikl rychlý a lehký nástroj s vysokou silou, odolností, vynikající ergonomií a optimální flexibilitou - v reakci na nejnovější a nejvyšší standardy ve výrobě nástrojů. Patentovaná dvourežimová technologie zajišťuje vyšší produktivitu a zlepšuje návratnost investic díky nejnižším nákladům na instalaci v jednom montážním cyklu. Pro větší nýtovací matice (M12) naopak nabízíme velmi silný a robustní nástroj LOBSTER N1A2.

K tomu přistupují speciální nástroje pro seřizování nýtů a nýtovacích matic, jako je známý systém AVDEL "speed fastening" (modely řady 753), automatické nýtovací stanice, podavač nýtů LOBSTER ARF800 nebo nástroje se speciálními hlavami a vertikální nýtovací stroje, jako je LOBSTER ARV-015. Nabízíme také ve své třídě nejlepší nýty a nýtovací matice, standardní i speciální, v maloobchodním i velkoobchodním množství (včetně možnosti udržování zásob).  

Pro montáž v leteckém průmyslu nabízíme špičkové nýtovací zařízení od společnosti RECOULES (ruční nýtovačky řady RB s čelistmi C-Yoke, Aligator a speciální provedení). Přesnost obsluhy, snadné použití a spolehlivost a trvanlivost činí tyto nástroje nepostradatelnými v každé továrně vyrábějící letecké komponenty. Velmi oblíbené a mezi uživateli velmi dobrou pověst mají také kartáče používané k čištění otvoru pro nýt od zbytků barvy, nečistot, rzi a dalších prvků vzniklých při zhotovování otvoru. Použití vodicího pilota výrazně zvyšuje bezpečnost uživatele a zajištění pozitivního elektrického kontaktu eliminuje vznik statické elektřiny.

Podrobné informace o nabízených nástrojích a řešeních naleznete v přiložených materiálech.Katalogy:

Letáky:

Prezentace:

Filmy:

HS-TECHNIK film Nýtovač RivBee
HS-TECHNIK film Nýtovač NutBee
POP AVDEL film PB2500 Smart
POP AVDEL film ProSet XTN20
LOBSTER film Pneumatické nýtovače N1A2
POP AVDEL film Speed fastening
LOBSTER film Pneumatické nýtovače R1A1, R1A2
LOBSTER film Nýtovače R1B1, R1B2
LOBSTER film Nýtovače R2B1
HS-TECHNIK film RoboRiv - Nástroj pro usazení nýtovacích matic
KVL film TQR203P video Modul rádiového vysílače pro nýtovací stroje