×

3. Bateriové šroubováky a vybavení

Výrobci:

www.toolimpex.eu/?strona=producent&id=2l
www.toolimpex.eu/?strona=producent&id=34
www.toolimpex.eu/?strona=producent&id=4
www.toolimpex.eu/?strona=producent&id=7
www.toolimpex.eu/?strona=producent&id=35

Zakres oferty:

  1. bateriové šroubováky vybavené spojkou s možností programování;
  2. bateriové šroubováky vybavené spojkou s komunikací Bluetooth;
  3. bateriové šroubováky vícefunkční vybavené snímačem;
  4. víceslotové nabíječky, nabíjecí stanice a testery pro všechny typy baterii montážního nářadí;
  5. náhrady baterii všech producentů a jejích opravy.

Akumulátorové šroubováky s mechanickou spojkou se používají ve všech výrobních segmentech vyžadujících přesné utažení šroubů a požadovanou přesnost utahovacího momentu (až 10%). Nástroje mohou být použity v sériové výrobě díky automatickému ovládání úrovně baterie. Šroubováky nabízené řadami MAKITA DFL a DFT nebo FEIN Accutec pokrývají rozsah točivého momentu od 0,3 do 65 Nm a jsou k dispozici v pistolové, úhlové nebo přímé verzi. Můžeme je také upravit se speciálními hlavami Lübbering. Výhodou akumulátorových šroubováků není jen přesná a odnímatelná spojka, jejích nízká hmotnost nebo široký rozsah točivého momentu – ale mají také řadu dalších funkcí. Jako je schopnost nastavení rychlosti, nastavení směru a úhlu natočení, nastavení času v několika krocích utahování, zámku opětovného utažení, funkci pomalého rozjezdu a zastavení nebo snímač počtu užití spojky a spouštěče. Šroubováky s modulem pro bezdrátový přenos dat jsou k dispozici na vyžádání, dílky ním uživatel může sledovat proces utahování, což vede k odstranění spojení se statusem NOK.

Akumulátorové šroubováky AMT HCXB a PCXB s vestavěným převodníkem jsou nejpokročilejší skupinou utahovacích nástrojů v naší nabídce. Tyto systémy umož�?ují libovolné programování a implementaci přesných utahovacích procesů (přesnost v rozsahu 3–5%) a zárove�? monitorují a archivují výsledky utažení. Tyto nástroje umož�?ují utažení naprogramovaného točivého momentu a úhlu, mohou pracovat jak s kontroléry, nebo nezávisle. V takovém případě může jeden nástroj s několika utahovacími programy nahradit i několik pneumatických nebo bateriových šroubováků vybavených mechanickou spojkou. Pro zákazníky, kteří hledají jednodušší řešení, které však umožní bezdrátový provoz a utažení několika šroubů jedním nástrojem a sběr dat, doporučujeme hybridní šroubováky CLECO CellCore se zabudovaným displejem s programovacím rozhraním. Více o šroubovácích s snímačem -> Elektrické šroubováky se snímačem (EC).

Nabíjecí a testovací stanice HAL, které nabízíme, umož�?ují současné nabíjení nebo testování, jedné až několika baterií pro průmyslové nářadí od různých výrobců, to Vám umožní lepší organizaci na pracovišti. Kromě toho jsou mikroprocesorově řízené baterie buď zcela vybité anebo v případě potřeby plně nabité, co prodlužuje jejich životnost. Přístroj používá diody LED k indikaci stavu nabíjení baterie, jejího poškození anebo závady na elektronice. Doporučujeme používat více slotové nabíječky na výrobních linkách, kde je důležitý proces zlepšování organizace práce, reakční doba, trvanlivost a spolehlivost použitých zařízení. Nabíječky mohou být na vyžádání dodány i se stojany pro instalaci na výrobních linkách a montážních stanicích. Nabízíme také vysoce kvalitní náhradní baterie a službu regenerace a oprav baterií pro akumulátorové šroubováky všech výrobců.

Podrobné informace o nabízených řešeních v této oblasti najdete v přiložených materiálech.

Katalogy:

Letáky:

Prezentace:

Filmy:

AMT Montážní stanice zadní nápravy
CLECO CellClutch
AMT Technologie utahování
AMT Příklady realizovaných projektů
CLECO CellCore
HS-TECHNIK film Nýtovač NutBee
HS-TECHNIK film Nýtovač RivBee